"ממליצה בחום על אורית!!! אומנם אנחנו בעיצומו של הליך וטרם סיימנו (דירת קבלן – שינויי דיירים, תכנון, עיצוב וליווי) אבל כבר עברנו כברת דרך ולכן יכולה לומר בפה מלא שזכינו בה!!! אורית מקצועית, יסודית, שירותית ונעימה ואחנו מרגישים שאנחנו בידיים טובות ולגמרי יש על מי לסמוך. המומחיות והידע שלה ניכרים בכל צעד ושעל והיא יודעת להפוך את ההליך המאתגר להליך מרגש וכייפי. מומלצת מכל הלב!!"

(גולדי.ר)

rooms_38949306_afik2-classic-living-room

אורית מקסימה עם חן מיוחד, טעם טוב ואין סוף סבלנות. כיף לעבוד איתה. עיצבנו בית גדול, כל חדר בסגנון אחר וכל אחד יצא מושלם. אורית לא מוותרת על שום פרט עד לפריט האחרון שישלים את החדר!

(עטרה.ל)

מחניה אחורית ליחידה חלומית ברמה מלונאית! התחלנו את הפרויקט במטרה לבנות עוד יחידה בעיר, אורית נכנסה לפרויקט וראתה בשטח הגולמי והיחסית קטן למשהו גדול… שילוב של מקצועיות, הבנה וירידה לפרטים בכל השלבים, החל מתוכניות הבניה, ההנחיות לביצוע והדובדבן העיצוב המשגע. הכל בחשיבה משותפת, בחן ובנעימות. אדריכלית על ובסטייל!! ממליצה מאד ובחום 

(תמי.א.)

"אורית הייתה קשובה לנו מאד בכל התהליך בסבלנות רבה, תמיד הייתה מוכנה לשנות ולדייק לפי הרצונות שלנו על אף שלא הקלנו מעליה כלל…הכל יצא לשביעות רצוננו ברמה הגבוהה ביותר."

(יוסי.ג.)